Sąlygos
6 Oct 2017

AUTOMOBILIAI

Bebro autonuoma specializuojasi naudotų ekonomiškų automobilių nuomoje. Mūsų automobiliai yra suskirstyti į klases pagal savo modelį. Siūlome rinktis iš šių automobilių kategorijų: ekonominiai, kompaktiniai, vidutinės klasės ir mikroautobusai. Arba pagal kainą ir metus: 2000-2005 m. – nuo 8€ parai, 2006-2008 nuo 13€ parai.

 

REZERVACIJA

Automobilį galite rezervuoti tinklapyje www.bebro.lt , el. paštu info@bebro.lt arba telefonu +370 630 600 66. Užpildžius rezervaciją, būtina sulaukti rezervacijos patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el. paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Rezervuojant automobilį tai pačiai dienai, užsakymai priimami tik telefonu +370 630 600 66.

 

UŽSTATAS

Automobilis išnuomojamas gavus užstatą ir sumokėjus nuomos mokestį.

Užstato dydis – 100 EUR.

Užstatas (atlikus reikiamus pagrįstus išskaitymus) grąžinamas nedelsiant arba ne vėliau kaip per 10 (dešimt) darbo dienų nuo automobilio grąžinimo momento.

 

DRAUDIMAS

Visi automobiliai yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu, galiojančiu visoje geografinėje Europoje.

Kelionės į užsienį įmanomos tik iš anksto suderinus su mumis.

 

ANTRAS VAIRUOTOJAS

Automobilį gali vairuoti tik sutartyje nurodyti asmenys, o jei nuomuojasi įmonė – jos darbuotojas, turintis teisę vairuoti įmonės automobilius ir įgaliojimą vairuoti transporto priemonę bei pateikęs įmonės registracijos pažymėjimą, antspaudą.

 

DEGALAI

Automobilis perduodamas su pilnu kuro baku. Jei automobilis grąžinamas su nepilnu kuro baku, skirtumas padengiamas iš užstato pagal tos dienos kuro kainą, plius 0,10 cnt už kiekvieną papildomai pripiltą litrą.

 

PERDAVIMAS IR GRĄŽINIMAS

Kliento patogumui, automobilio pristatymas ir paėmimas Vilniuje ir Vilniaus oro uoste yra nemokamas. Jokių papildomų pristatymo mokesčių netaikome. Jei dėl didelio užimtumo negalėsime pristatyti automobilio, jį reikės atsiimti Vilniuje adresu T. Kosciuškos 24. Nemokamo pristatymo pirmenybė teikiama klientams išsinuomojusiems automobilį ilgesniam nei 5 parų laikotarpiui.

 

AUTOMOBILIO GEDIMAS

Techninio gedimo atveju nuomotojas įsipareigoja, per įmanomai trumpiausią laiką, suteikti nuomininkui pakaitinį automobilį.

 

RIDOS APRIBOJIMAI

Nuomojantis automobilį 3-jų dienų ar ilgesniam laikotarpiui ir važinėjant juo tik Lietuvos teritorijoje, ridos apribojimai – netaikomi. Kitais atvejais – pagal susitarimą.

 

VALYMAS

Automobilio valymu po nuomos pasirūpinsime mes. Jums nėra būtina pristatyti jo švaraus ir nuplauto. Tačiau jeigu automobilis išsipurvina daugiau nei įprastai eksploatuojant (tiek viduje, tiek išorėje), klientas privalo atlyginti automobilio plovimo, salono valymo išlaidas. Mūsų automobiliuose nerūkoma.

 

DOKUMENTAI

Prieš išsinuomodamas automobilį, nuomininkas turi pateikti šiuos savo galiojančius dokumentus: pasą arba tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą. Jų kopijos yra pridedamos prie nuomos sutarties originalo.

 

PAPILDOMA ĮRANGA

Papildoma įranga – GPS navigacija, kėdutes vaikams ir mobilusis internetas yra nemokami.

 

FORCE MAJEURE

Jei rezervuotas automobilis pakliuvo į autoįvykį, sugedo ar iškilo kitos nenumatytos aplinkybės, Bebro nuoma prieš tai įspėjusi klientą el. paštu arba telefonu, turi teisę atšaukti automobilio rezervaciją.