Trumpalaikė automobilių nuoma
12 Nov 2017

Parskrendate iš užsienio? Sugedo, remontuojate ar pardavėte savo automobilį ir ieškote pakaitinio? Ar tiesiog ketinate ištrūkti savaitgaliui į gamtą? Kreipkitės į mus. Padėsim. Ir nesvarbu kuriam laikotarpiui yra reikalingas automobilis — kelioms dienoms, savaitei ar mėnesiui. Prisiderinsim prie jūsų poreikių. Ir dar pasiūlysim lanksčias nuomos sąlygas.

 

Nors dauguma mūsų automobilių yra ne nauji, tačiau reguliariai prižiūrimi ir techniškai tvarkingi. Per daug metų sukaupta automobilių remonto patirtis mums leidžia sutaupyti ir pasiūlyti jums itin patrauklias nuomos kainas.

 

Daugelis nustemba sužinoję, jog gali išsinuomuoti automobilį tik už 10-15€ parai. Tikrai taip. Mūsų kainos yra tokios kokias matote mūsų puslapyje. Daugiau jokių papildomų mokesčių. Senesni modeliai 10€, naujesni 15€ parai. Jūsų nuomos kaina priklauso nuo parų skaičiaus. Kuo ilgiau važiuojate mūsų automobiliais, tuo pigiau jums atsieina. Be to rezervacijai nereikia jokių kreditinių kortelių. Užstatą sumokate grynais. Nuomos pabaigoje, jį atgaunate grynais. Jokių apgaulių.

 

Kilometražas taippat neribojamas. Galite atsipalaiduoti ir ramiai važiuoti, nes mes nesikabinėjam prie jūsų nuvažiuotų kilometrų. Jeigu jums reikia GPS navigacijos, vaiko kėdutės ar mobilaus interneto – užsisakykite iš anksto, ir parūpinsime kartu su automobiliu. Nemokamai.

 

Žmonės vis dar negali patikėti, kad pristatome į Vilniaus oro uostą ar Vilniaus mieste (ir pasiimame) nemokamai. Daugelis konkurentų ima pristatymo mokestį. Pas mus jis lygus 0€. Taippat automobilio perdavimas vyksta sklandžiai, nes nuomos sutartys būna paruoštos iš anksto. Pasirašot ir važiuojat.

 

Greita ir patogu. Rezervuokite savo automobilį jau šiandien!