Ilgalaikė automobilių nuoma
12 Nov 2017

Pirkti ar nuomuoti?

 

Pradedantys verslą ar ieškantys plėtros sprendimų nuolatos susiduria su dilema – ilgalaikė automobilių nuoma ar įsigijimas? Kas geriau? Šiandien dėl augančių eksploatacijos ir draudimų kaštų ilgalaikė automobilių nuoma tiek įmonėms tiek ir fiziniams asmenims dažnai tampa vienintele racionalia išeitimi.

 

UAB”Bebro nuoma” jums gali už lanksčią kainą ir sąlygas pasiūlyti ilgesniam laikui išsinuomuoti skirtingų modelių bei klasių automobilius. Nors dauguma mūsų automobilių yra ne nauji, tačiau reguliariai prižiūrimi ir techniškai tvarkingi. Jums siūlome tik ekonomiškus modelius, pasižyminčius žemomis kuro sąnaudomis ir eksploatacijos išlaidomis. Bebro automobilių techninės priežiūros darbus atlieka daugiametę patirtį ir reikalingas žinias turintys profesionalai. Produktyvus autoparko valdymas mums leidžia sutaupyti, o jums pasiūlyti itin patrauklias nuomos kainas.

 

Pasirinkę mūsų ilgalaikės automobilių nuomos paslaugą, išvengsite didelių išlaidų, susijusių su automobilio techninės būklės palaikymu, draudimais ir papildomu darbuotojų apkrovimu. Šiuos rūpesčius perimsime mes. O jūs negaišite savo brangaus laiko ir resursų ir visą dėmesį galėsite skirti savo pagrindinei veiklai, tai ką išmanote geriausiai. Taip pat fiksuotos mėnesio įmokos už automobilio nuomą leis jums tiksliai planuoti išlaidas į priekį. O įtraukdami automobilio nuomos kainą į sąnaudas, išvengsite ilgalaikio turto nusidėvėjimo apskaitos.

 

Jau beveik pusė mūsų klientų yra individualia veikla besiverčiantys žmonės ar smulkūs verslai. Jie mus vertina už kokybiškas paslaugas ir lanksčias kainas. Kviečiame ir jus prisijungti.