Apie mus
30 Mar 2015

Sveiki atvykę į Bebro automobilių nuomą. Sąžiningai dirbančią autonuomą Vilniuje ir Lietuvoje. Tikriausiai esate girdėję apie nuomos kompanijas įšaldančias šimtus eurų klientų sąskaitose ir negrąžinančias jiems jų pinigų už tariamus įbrėžimus. Arba priskaičiuotus papildomus kilometrus pagal kažkokią formulę. Arba privačius nuomuotojus net nepasirodžiusius su automobiliu sutartoj vietoj sutartu laiku. O gal ir patiems jau taip įvykę?

 

Jums šito nebereikia. Jums reikia automobilių nuomos, kuria galite pasitikėti, kuri dirba Jums, o ne prieš Jus. Kuri pristato patikimą automobilį už prieinamą kainą. O ne stengiasi “nuplėšti” kuo daugiau pinigų. Jums reikia automobilių nuomos, kur mokate mažiau, bet gaunate daugiau. Dėl to ir įsikūrėm mes, Bebro nuoma.

 

Klientai mus atrado pamažu. Buvo abejonių. Kainos tikrai žemos, bet gal neapgaus. Pirma imdavo dienai dviem, paskui suprato, kad labiau apsimoka imti visai savaitei ir ilgiau. Tada pradėjo rekomenduoti draugams ir giminėms. Juk atveža vos ne iki durų ir dar nieko neima už tai. Ir kainos nesikandžioja. Ir užstatą grąžina. Ir problemas sprendžia greitai ir profesionaliai. Taip ir augam diena iš dienos. Vis dar tobulėjam. Kartu auga ir mūsų patenkintų klientų ratas. Kviečiame prisijungti ir Jus. Tikimės viršyti Jūsų lūkesčius.